У Сумах не встигли втілити в життя всі проекти громадському бюджету

6

13 з 15 проектів були виконані в 2017 році.

На апаратній нараді сумські чиновники відзвітували про виконання робіт по об’єктах, які фінансувалися в рамках парципаторного бюджету.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва Віталій Шилов, з 6 об’єктів роботи завершені тільки по 5: на вул. Добровільній, вул. Г. Кондратьєва, на проспекті Шевченка, на Баранівці і на вул. Ковпака.

Шостий об’єкт — будівництво міні-футбольного поля і поля для гри в бадмінтон в паку «Казка» був перенесений на 2018 рік.

«Тут не наша вина, там не було остаточно визначено розташування земельної ділянки», — зазначив Віталій Шилов.

У департаменті інфраструктури займалися реалізацією 7 проектів. За словами Григорія Яременко, всі вони готові і здані в експлуатацію.

Як зазначила керівник Агентства промоції «Суми» Людмила Фесенко, у них було два проекти.

«Це 3D-екскурсія містом Суми та інформаційно-туристичні таблички. Екскурсія виконана в повному обсязі, вона є на трьох сайтах. За табличок є макет, вони надруковані і тепер потрібно узгодження з монтажу цих табличок», — повідомила чиновниця.

Нагадаємо, на реалізацію проектів сумчан у 2017 році було заплановано 5 млн. грн. На наступний рік — 9 млн. грн. Переможців обіцяють визначити найближчим часом.

Поділитися в соціальних мережах: