У Сумах новий директор Департаменту інфраструктури міста

Заступник міського голови Олександр Журба з 25 лютого призначений на посаду директора Департаменту інфраструктури міста.

Про це повідомляє Панорама з посиланням на пресслужбу мерії.
25 лютого на сайті Сумської міськради з’явився проект рішення про визнання таким, що втратив силу, рішення Сумської міської ради від 30 березня 2016 № 484-МР «Про затвердження Журби А.І. заступником Сумського міського голови».
Як сказано у проекті, «у зв’язку з переведенням 25.02.2020 Журби О.І. на іншу посаду». Рішення вступає в силу з моменту прийняття міськрадою і застосовується з 25 лютого.
До цього часу у міського голови Сум було 6 заступників: перший заступник і ще п’ять «за напрямами». Олександр Журба займався питаннями ЖКГ, транспорту і ліквідації надзвичайних ситуацій. До цього з лютого був заступником директора КП «Міськводоканал».

Чим же запам’ятався сумчанам Олександр Журба в якості заступника міського голови?

Перш за все, тим, що став фігурантом гучної справи про загибель немовляти у сумському ліфті. а також зв’язками з компанією, що вигравала мільйонні тендери на ремонти каналізаційних колекторів у Сумах, боротьбою з бурульками, а також зі снігом на сумських дорогах та НЕборотьбою з “дорожними” проблемами школи №9 та вчасним отриманням премії попри невчасне увімкнення опалення в місті. Також саме Олександр Журба у 2018 році виграв першість серед сумських чиновників за кількістю відряджень за бюджетні кошти.

Поділитися в соціальних мережах: