У Сумах оголосили конкурс на пам’ятник бійцям, що загинули в АТО

Похожее изображение

Конкурс триватиме з 15 січня до 15 березня. В цей період всі охочі можуть надсилати свої ідеї щодо пам’ятника чи пам’ятного знаку на електронну адресу pavlo.gerasymiv@gmail.com. У повідомлені слід вказати такі дані: ім’я та прізвище, вік, місце роботи чи навчання, контактний телефон та адресу. Взяти участь у конкурсі можуть і професійні художники, і аматори, вік учасників не обмежено.

Всі зібрані пропозиції спочатку розглянуть бійці 15-го батальйону. Вони оберуть три найкращих проекти та передадуть їх до управління архітектури.

Про це сьогодні, 15 січня на зустрічі з журналістами розповів перший командир 15-го окремого мотопіхотного батальйону Павло Герасимів.

За його словами, протягом чотирьох років 13 бійців батальйону віддали свої життя за Україну. Лише двоє з них поховані в Сумах. Тому бійці неодноразово пропонували встановити пам’ятник на згадку про загиблих товаришів. Так і народилась ідея конкурсу.

З місцем пам’ятника остаточно ще не визначились. Його планують встановити або біля Центру учасників АТО по вул. Г. Кондратьєва, або на вул. Героїв Сумщини між фонтаном “Садко” та музичною школою.

Джерело: «Трибуна»

Поділитися в соціальних мережах: