У Сумах отримали попередні результати дослідження води в міських річках

48

Звітуючи про хід виконання розпорядження міського голови щодо розробки проекту гідроблансу водних об’єктів, директор департаменту інфраструктури м. Суми Григорій Яременко, розповів про перші результати дослідження проб води в міських водоймах, пише 0542.

«На сьогоднішній день науковий центр Сумського державного університету проводить роботу по дослідженню міських водних об’єктів.

1 вересня вони представили попередній звіт. Згідно з ним, по р. Сумка необхідно провести заходи на зливному колекторі по пров. Продольному, так як через нього в річку потрапляють неочищені стоки. На даній ділянці встановлено очисні споруди, але вони не працюють. Крім того, на відрізку річки Стрілки від Білопільського моста до Тяглового, було виявлено значне погіршення стану води за мікробіологічними показниками, зокрема за індексом коліфагів.

Що стосується підтоплення деяких ділянок, причиною цього є відсутність зливних каналізацій в деяких приватних будинках, а також відсутність водовідведення поверхневого стоку, в тому числі і на Косівщинському водосховищі»- відзвітував Григорій Яременко.

На даний момент роботи тривають. Більш детальний звіт обіцяли надати пізніше.

Поділитися в соціальних мережах: