У Сумах п’яна мати тримала на холоді голодну дитину

6 лютого, близько 16.00, патрульні отримали повідомлення про жінку, яка посеред білого дня, на проспекті Курському, знаходилася у п’яному вигляді, та ще й із малолітньою дитиною. Перехожі звернули увагу на те, що дитина плакала, прохала покормити її та відвести додому, адже замерзла.

Інспектори, прибувши за вказаною адресою, дійсно виявили жінку з 7-річним хлопчиком. Спілкуючись із матір’ю, патрульні виявили в неї ознаки алкогольного сп’яніння. Однак, на жаль, навіть той факт, що з нею був її маленький син, не перешкодило їй вживати алкоголь цього дня. До того ж поступово змінювалося її поведінка, адже почавши з агресії та погроз, вона поступово сама почала плакати.

Розуміючи, що в такому стані жінка наражає свого сина на небезпеку, патрульні відвезли горе-матір із дитиною додому, провівши з нею змістовну профілактичну бесіду. Також інспектори склали на неї адміністративний матеріал за ст. 178 (поява в громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП та повідомили про подію працівникам ювенальної превенції Сумського відділу поліції.

Поділитися в соціальних мережах: