У Сумах підписали Меморандум із турецькою компанією: у що інвестуватимуть іноземні партнери?

Сьогодні, 28 липня, в Сумах відбулось підписання Меморандуму про співпрацю щодо інвестиційної діяльності на території міста та області з турецькою компанією «AKAOGLU GROUP».

Меморандум підписали сумський міський голова Олександр Лисенко, голова обласної державної адміністрації Роман Грищенко та керівник групи компаній «AKAOGLU GROUP» Оздемір Акаоглу. Метою співпраці є  реалізація ряду інвестиційних проєктів, які розвиватимуть промислові та інфраструктурні об’єкти міста та області. Під час зустрічі розглянули ряд важливих питань для Сумської області.

Допомога у реалізації “Великого будівництва” на Сумщині

Урядовці та інвестор Оздемір Акаоглу обговорили можливість будівництва асфальтних заводів на території Сумської області. Керівник області зазначив, що будівництво доріг – це розвиток територій та зростання товарообігу. На Сумщині загальна протяжність доріг складає 380 км, на яку орієнтовно потрібно  952 тис. тонн. асфальтної суміші. Вартість ремонтних робіт – 180 млн доларів США.

Створення міжнародного повітряного хабу «Аеропорт-Суми»

Під час презентації перспективи розвитку сумського аеропорту державні діячі зазначили, що програма “Велике будівництво” допомагає покращити стан доріг у Сумській області, тож можна починати розвивати і авіасполучення. Розглядають можливість сполучення Сум з європейськими країнами, Туреччиною, Китаєм, Казахстаном.

Створення міжнародного повітряного хабу коштуватиме 78,3 млн. доларів США. У рамках проєкту планують провести повну реконструкцію аеровокзального комплексу.

Будівництво аквапарку на Сумщині

Під час обговорення розвитку туризму на Сумщині, Роман Грищенко зауважив, що створення аквапарку на Сумщині сприяло б не лише розвитку туризму, а й покращенню інфраструктури розваг. Схожий проєкт думають реалізувати у сумському міському парку ім. Кожедуба, але поки питання перебуває на стадії обговорення.

Оздемір Акаоглу повідомив, що вони готові інвестувати в розвиток туризму на Сумщині та сприяти розвитку туристичних об`єктів.

 

Окрім цього, турецькі інвестори планують реалізувати інвестиційні проєкти на території Сумської області, що забезпечать додаткові робочі місця; організують фінансування інвестиційних проєктів згідно з законодавством України; організують виконання усіх необхідних робіт для реалізації інвестиційних проєктів.

 

 

Поділитися в соціальних мережах: