У Сумах планують реконструювати легкоатлетичний манеж

18

28 червня з робочим візитом Суми відвідав перший заступник міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Президент ФЛАУ разом з міським головою Сум Олександром Лисенко та ректором СумДУ Анатолієм Васильєвим обговорили майбутнє легкої атлетики в Сумах. Серед інших питань — реконструкція стадіону «Авангард» та можлива реконструкція манежу СумДУ, пише Данкор.

За 15 років функціонування покриття легкоатлетичного манежу практично вичерпало свій ресурс. У наступному році на ньому вже не можливо буде провести жодного серйозного чемпіонату. Якщо цього року не оновити манеж, то обіцяний Центр олімпійської підготовки будуть змушені перенести в інший регіон.

За словами президента ФЛАУ Ігоря Гоцула, сумські чиновники взяли кілька тижнів на роздуми, формування своєї позиції, відповідні розрахунки і підготовку, якщо буде прийнято рішення, необхідних документів.

«У липні ми повинні поставити в цьому питанні крапку. Або ми разом рухаємося вперед, або ми на цьому етапі оформляємо «розлучення», залишаючись друзями і при цьому поважаючи один одного, — говорить  Ігор Гоцул. — Місто буде за підсумками півріччя переглядати бюджет. У нього є додаткові витрати, які дозволяють вирішити це питання. Бюджет Сум становить понад два мільярди гривень, з них один мільярд — бюджет розвитку. І політика децентралізації, яка реалізується в країні, дозволяє містам вирішувати подібні завдання. Питання — в пріоритетах. Якщо легка атлетика і ті програми, про які ми говоримо, будуть визнані пріоритетними, то гроші на це знайдуться.

Виділення коштів і проведення тендера на реконструкцію манежу займе 2,5-3 місяці. Ще місяць необхідно на виконання робіт. Тобто, цього часу достатньо, якщо будуть свобода та хороша організація».

Поділитися в соціальних мережах: