У Сумах планують відремонтувати гідроспоруду в центрі міста

Похожее изображение

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради порушив питання доцільності прийняття до комунальної власності гідроспоруди біля мосту по проспекту Шевченка.

Як повідомив директор департаменту інфраструктури міста Григорій ЯРЕМЕНКО, дане питання опрацювали і прийняття вказаної гідроспоруди в комунальну власність визнали доцільним. Ще звернулися до фахівців аби порахувати, скільки буде коштувати місту приведення її до належного стану. За попередніми розрахунками споруда потребує капітального ремонту на суму близько 3,5 – 4 млн гривень.

Директор департаменту ресурсних платежів Юрій КЛИМЕНКО додав, що наразі споруда знаходиться у власності обласної державної адміністрації і щоб займатися будь-яким видом робіт треба спочатку взяти її на баланс міста.

Міський голова підсумував, що необхідно приймати гідроспоруду до комунальної власності міста та проводити відповідні роботи. «Приймаємо і ремонтуємо. Як би це не було складно, проте потрібно це робити, неможна залишати її в такому стані. Отже, доцільність є», – сказав Олександр Лисенко.

А відтак, на контролі залишили вже питання про опрацювання прийняття до комунальної власності вищезазначеної гідроспоруди.

Також керманич міста розпорядився з’ясувати, у чиїй власності фонтан біля будівлі Будинку рад, який так само знаходиться в незадовільному стані. «Давайте з’ясуємо і звернемося до власника, адже треба щось робити і приводити його в порядок», – додав він.

За інформацією Сумської міської ради

Поділитися в соціальних мережах: