У Сумах побільшає електромонтерів та електрозварників

Із початку тижня в Навчальному центрі ПАТ «Сумиобленерго» стартували навчання електромонтерів з експлуатації розподільних мереж. За граніт науки взялися десять бажаючих освоїти цю професію, які в перспективі можуть стати працівниками енергокомпанії.

Заняття у Навчальному центрі проводяться на власній сучасній матеріально-технічній базі та на тренувальному полігоні. Вони включають в себе теоретичні та практичні частини. Особливу увагу викладачі приділяють основам охорони праці, адже у професії енергетика вона є надважливою.

Після курсів слухачі складатимуть іспит, який відбудеться 6 липня. За його результатами прийматимуться рішення про прийняття на вакантні місця у ПАТ «Сумиобленерго» кваліфікованих працівників, які успішно пройшли навчання.

Паралельно також розпочали підвищення кваліфікації працівники  ПАТ «Сумиобленерго» – електромонтери з експлуатації розподільних мереж. Протягом тижня вони будуть відвідувати заняття. По закінченні на енергетиків теж чекає підсумковий іспит, на якому вони мають підтвердити свою кваліфікацію.

Навчальний центр ПАТ «Сумиобленерго», згідно з отриманою Ліцензією Міністерства освіти і науки України, крім основної роботи по підвищенню кваліфікації персоналу компанії, надає навчальні послуги за такими робочими професіями:

— стропальник;

— електромонтер з експлуатації розподільних мереж;

— машиніст автовишки та автогідропідіймача;

— контролер енергонагляду;

— електрозварник ручного зварювання.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах: