У Сумах побудують Місто Професіоналів

21 квітня 2018 року о 12.00 у Сумському міжрегіональному вищому професійному училищі «побудують» незвичайне і яскраве Місто Професіоналів, в якому будуть жити і працювати діти. У місті будуть створені всі умови, де, граючи «у професії», кожна дитина відкриє для себе світ дорослих, надихнеться якоюсь професією і зрозуміє, на що, ще навчаючись у школі, потрібно звернути увагу.

Наше Місто Професіоналів – вірний шлях до держави, де живуть успішні та щасливі люди, які вміють відповідати за свої вчинки, ставити цілі та досягати їх. Прагнуть лідерства, не бояться змін, ризикують та перемагають. 

Профорієнтаційний захід, який проводить для сумчан і мешканців області ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», передбачає зробити все по-справжньому. Реальні документи та реальні гроші, професіонали, які представлятимуть своє ремесло та закохуватимуть у нього дітей. Захід значно розширює межі освіти, допомагає і батькам, і дітям креативити, критично мислити, прогнозувати, уміти спілкуватися, а головне: досягти мети і успішно жити.

З 12.00 до 16.00 діти віком від 2 до 18 років в ігровій та святковій атмосфері:

  • познайомляться з більш ніж 80 різноманітними професіями і випробують себе в них;
  • будуть експериментувати;
  • навчаться відповідальності і самостійності;
  • зароблять свої перші «гроші»;
  • спланують витрати;
  • візьмуть участь у майстер-класах і отримають поради від справжніх професіоналів.

Захід відбудеться 21 квітня 2018 року о 12.00 годині у ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» (ВПУ №16) за адресою м. Суми, просп. Курський, 141.

12.00 – Урочисте відкриття заходу.

12.15 – Реєстрація учасників заходу і видача трудових книжок

12.20 – Початок роботи майстер-класів

13.00 – Робота концертного майданчику

13.00-16.00 – Робота магазину подарунків

15.00 – Розіграш головного призу

Поділитися в соціальних мережах: