У Сумах понад 70% споруд цивільного захисту відповідають технічним вимогам

54

Про це під час апаратної наради в мерії  повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артур Петров.

За його словами, наразі на оперативному обліку знаходиться 122 захисні споруди (101 – сховище та 21 – протирадіаційні укриття), що розташовані на території міста.

З них: 57 – державної, 36 – комунальної та 29 – приватної форми власності. Також обліковуються 27 будівель, які можуть бути пристосовані під протирадіаційні укриття.

Аби захисні споруди цивільного захисту завжди були готові до використання за призначенням, фахівці міського відділу Управління ДСНС України у Сумській області та відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення постійно здійснюють за цим контроль. За словами Артура Петрова, у 2016 році проведено поточний ремонт дев’ятнадцяти захисних споруд цивільного захисту на суму 420, 5 тис. грн. На 2017 рік було заплановано проведення поточних ремонтів на двадцяти трьох захисних спорудах цивільного захисту на суму 675,2 тис. грн. Станом на 1 червня роботи виконані на суму 18,9 тис. грн., — йдеться на сайті Сумської міськради.

85 споруд цивільного захисту пройшли планову технічну інвентаризацію, що складає 70% загального фонду захисних споруд міста. Окрім того, суб’єктами господарювання оновлюється технічна документація, а міський захищений пункт управління підтримується у постійній готовності до використання. Міський голова Олександр Лисенко дав доручення Артуру Петрову опрацювати питання розміщення у захисних спорудах ліжок, що залишились після оснащення міської клінічної дитячої лікарні Святої Зінаїди новими меблями.

Старі ліжка, на думку очільника міста, можна було б залишити у захисних спорудах на збереження, а згодом використовувати, наприклад, при навчанні загонів територіальної оборони.

«У нас після заміни є близько 80 ліжок. Опрацюйте це питання із головним лікарем», – сказав Олександр Лисенко.

Поділитися в соціальних мережах: