У Сумах презентували книгу про героїв України

Сьогодні в Сумській обласній універсальний науковій бібліотеці презентували книгу «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО».

Вона видана за сприяння облдержадміністрації. За словами автора видання Алли Акіменко, назва книги найкраще передає її зміст, її біль.

“Мені здається, це вдала назва. Адже ми говоримо про людей, які поруч з нами: хтось тракторист, хтось водій. Але кожен зробив свій вибір захищати країну, і це їх об’єднує. Кожна історія пронизана болем. Але в книзі не все написано, адже не кожен хоче відкривати свій біль” – говорить Алла Акіменко.

До видання увійшли історії жителів 18 районів області та одного мешканця Сум. У них розповідається про життя солдатів до військових дій і під час їх. Книга вийшла тиражем у 1000 примірників. На це виділили 100 тисяч гривень з обласного бюджету. На зустріч запросили і бійців про яких мовиться у книзі. Вони розповідають, за себе страшно не було, страшно за дітей. Адже на території АТО вони можуть себе захистити, але хто б захистив їх дітей в разі наступу.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: