У Сумах притулок для безпритульних тварин не може переїхати через сміття

27

Вчора на апаратній нараді в мерії обговорили питання вивезення несанкціонованих звалищ відходів по вул. Р. Корсакова і Г. Кондратьєва.

Саме із-за гір сміття громадська організація «Притулок бездомних тварин» не може переїхати на нове місце за адресою Р.Корсакова, де також знаходиться комунальне підприємство «Центр догляду за тваринами», пише 0542.

За словами директора департаменту інфраструктури, сміття почнуть вивозити вже цього тижня. Втім, незважаючи на оптимістичні прогнози, мер Сум не став знімати це питання з особистого контролю.

«Після того, як ми вивеземо все сміття і облаштуємо місце для прийому тварин, тільки тоді можна говорити про перїзд притулку з вул. Г.Кондратьева на вул. Р. Корсакова», — резюмував Олександр Лисенко.

Нагадаємо, 17 липня на апаратній нараді директор КП «Центр догляду за тваринами» Володимир Руденко розповів, що через неможливість підвести на ділянку по вул. Харківській воду та світло, а також у зв’язку з тим, що там проходять високовольтні лінії електропередач, вирішено було облаштувати притулок для бездомних тварин на ділянці по вул. Римського-Корсакова, що колись виділялась волонтерам під розташування подібного. Дану ділянку підключили до електропостачання і взялись вирішувати питання водозабезпечення, йдеться на сайті міськради.

Одночасно комунальне підприємство взялось за розробку проекту землеустрою на дану територію. Разом із тим його директор повідомив, що попередньо її необхідно очистити її від сміття, що накопичувалось там роками.

Володимир Руденко зазначив, що після вирішення всіх організаційних питань, КП «Центр догляду за тваринами» впродовж місяця зможе перемістити притулок на нове місце.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: