У Сумах продовжать демонтувати зупинки

маршрутки 6

Сьогодні, 21 червня, сумський депкорпус підтримав рішення про припинення дії договорів оренди зупинок підприємствами, пише 0542.

Таке рішення було прийнято, грунтуючись на змінах в законі, в яких передбачено, що на зупинках громадського транспорту заборонено встановлювати споруди для продажу продовольчих товарів.

Депутат міськради Олексій Рябенко запропонував: перш ніж приймати рішення ? демонтажі, необхідно спочатку затвердити схему розміщення нових зупинок. На що перший заступник мера Володимир Войтенко спробував переконати присутніх, що на місці демонтованих зупинок незабаром з’являться нові, більш сучасні павільйони.

«Гроші, наскільки я знаю, вже виділені в департаменті інфраструктури, і проекти на всі ці зупинки вже готові. Зараз є негативний досвід установки зупинок на вул. Горького, але вже до кінця місяця там будуть нові павільйони за рахунок місцевого бюджету»- заявив чиновник.

Також він зазначив, що на зупинках планується розміщення сіті-лайтів, які будуть належати комунальному підприємству, наприклад, «Міськсвітло». На даний момент, за словами першого заступника мера, та ці цілі виділено близько 2 млн. грн. По кошторисній вартості павільйонів їх вистачить штук на 20. А якщо буде бракувати, департамент інфраструктури звернеться до депутатів за додатковими грошима.

Поділитися в соціальних мережах: