У Сумах пропонують змінити назву вулиці Горького

Перейменувати її на вулицю Семена Сапуна пропонує мешканець Сум Микола Ткаченко. Засідання круглого столу з цього питання  відбудеться 17 квітня 2018 року о 16:00 за адресою: майдан Незалежності, 2, каб. 59.

Якщо у вас є пропозиції та зауваження, їх можна надсилати на електронну адресу: arh@smr.gov.ua або у письмовій формі на поштову адресу: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А із зазначенням прізвища, імені, по батькові, адреси для фізичних осіб, із зазначенням найменування та місцезнаходження – для юридичних осіб, у термін до 16 квітня включно.

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вулиці Горького на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені до 30 квітня на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Семен Сапун був українським революціонером-підпільником, лідером Сумської обласної мережі організації українських націоналістів під час німецької окупації, головою товариства «Просвіта» у Сумах (1942 рік) та є почесним громадянином міста Суми з 2016 року.

Поділитися в соціальних мережах: