У Сумах склали програму заходів до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом

Суми готуються до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом. Про це повідомляє інформаційний портал Сумської міськради.

8 травня, коли сумчани разом із усією Україною відзначатимуть День пам’яті та примирення, опівдні в обласній філармонії відбудеться концертна програма «Згадаймо все. Пам’ятаємо всіх», а ввечері біля пам’ятного знаку жертвам нацистських концтаборів, що розташований біля школи № 8, – акція «Перша хвилина миру».

Наступний день, 9 травня, розпочнеться покладанням квітів до могили загиблих польських воїнів, могил загиблих в зоні АТО та братської могили «Мати-Батьківщина». Потому на містян чекають біля Меморіалу Слави на мітинг-реквієм «І подвигам не буде забуття». Опісля міський голова Олександр Лисенко зустрінеться з ветеранським активом.

Решта сумчан зможуть відвідати виставку військової техніки та взяти участь у молодіжній спортивній програмі, що відбудуться на Театральній площі.

Також цього дня жителів і гостей міста запрошують до обласної філармонії на концерт «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього», до Театру для дітей та юнацтва – на літературно-музичну композицію «Листи, обпалені війною», до Альтанки – на концертну програму «Незабутні мелодії».

Завершиться день святковим концертом «В серцях і піснях – пам’ять про війну».

Окрім цього, з 3 по 10 травня заходи відповідного спрямування відбуватимуться у закладах міської централізованої бібліотечної системи, а 5 травня – у школах обласного центру.

Поділитися в соціальних мережах: