У Сумах стартує «Козацька кров — цілюща сила»

Вже наступного тижня Україна буде відзначати світле свято Покрова Пресвятої Богородиці. Наші волелюбні предки дуже шанували це свято, зводили на честь Покрови козацькі церкви, в яких просили про заступництво для української землі та її захисників. І зовсім не випадково саме Покрова стала Днем українського козацтва, а згодом – і Днем захисника Вітчизни. Адже вона – уособлення милосердя, допомоги іншим, заступництва.

Ці риси вирізняють українських військових і зараз. І справжнім символом всього, що ми пов’язуємо з Покровою, можна назвати кров. Поділитися здоров’ям, допомогти врятувати життя – хіба це не гідний вчинок для захисника Вітчизни? Це демонстрація сили, мужності, небайдужості і милосердя.

Тому Сумський обласний центр служби крові в 2016 році започатковує акцію «Козацька кров — цілюща сила». Сподіваємося, вона стане щорічною – і здавати кров та плазму на честь Покрови стане таким же гарним звичаєм, як інші традиції цього по-справжньому народного свята. Чекаємо справжніх козаків та тих, хто хоче допомогти українським воїнам, з 4 по 13 жовтня за адресою: м.Суми, пр.Громадянський, 2, з 7.00 до 20.00. Телефон «Гарячої лінії» — 050 307 8094.

23561-0

Поділитися в соціальних мережах: