У Сумах тарифи «А-Муссон» на вивіз сміття завищені – Держпродспоживслужба

23

Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в ході перевірки ТОВ «А-Муссон» в першому півріччі 2017 року виявив порушення державної дисципліни цін при формуванні тарифів. Про це йдеться на сайті відомства.

Повідомляється, що до собівартості послуг були включені необґрунтовані витрати по статтях «оренда авто», «акумулятори», «шини автомобільні», «паливно-мастильні матеріали», «адміністративні витрати». Всього завищення склало понад 1,7 млн. грн.

За результатом перевірки товариству був наданий припис про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін, в якому вимагалося усунути виявлені в ході перевірки порушення шляхом приведення розрахунків у відповідність до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 та подати їх на розгляд до виконавчого комітету Сумської міської ради. Але Сумським окружним адміністративним судом припис був скасований на підставі того, що рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.04.2016 р. № 166 на момент розгляду справи не скасоване ні в судовому порядку, ні самим виконкомом і є обов’язковим до виконання на відповідній території.

З 03.06.2017 набрало чинності рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.05.2017 № 208 «Про коригування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, товариству з обмеженою відповідальністю «А-МУССОН», в зв’язку з зростанням вартості паливо-мастильних матеріалів, росту мінімальної заробітної плати та, як наслідок, зміни розміру єдиних соціальних внесків.

Але порушення виявлені в ході перевірки попередніх тарифів залишаються і в діючих.

Про зазначене Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області було проінформовано Прокуратуру Сумської області та виконавчий комітет Сумської міської ради.

Поділитися в соціальних мережах: