У Сумах триває Великодній ярмарок

Сьогодні на площі Незалежності, що у Сумах, відбувся «Великодній ярмарок «Слобожанські смаки», де кожен зміг купити до великоднього кошика продукцію за ціною виробника.

На традиційному ярмарку близько 80 сільськогосподарських виробників регіону представили м’ясо-копчені, ковбасні вироби, свіже м’ясо, молочну продукцію, хлібобулочні й кондитерські вироби, борошно, крупи, олію, зерно, мед, рибопродукти, овочі, посадковий матеріал, саджанці на різні смаки й уподобання. А головне – за ціною виробника.

І, звичайно, головний хліб християнського свята – паски. Тут вже було де розгулятися:  і з глазур’ю, і декоровані цукровими квітами, навіть паска-торт була. Очі так і розбігалися. А спробуй вибрати, де смачніша.

Окрім продукції, містяни могли взяти участь в майстер-класі з писанкарства, спробувати паски в рамках конкурсу на найсмачніший великодній хліб та придбати автентичну продукцію крафтового виробництва.

Радувала око сумчан і гостей міста й виставка картин «Слобожанські смаки», яка вже побувала в Харкові та Чернігові. Далі картини «мандруватимуть» галереями різних регіонів України.

Ярмарок триватиме до 14.00.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: