У Сумах відбулася «Хода проти бідності»

Сьогодні на площі Незалежності відбулася попереджувальна піша «Хода проти бідності». Сумчани мітингували проти порушення центральною владою прав людини праці та пенсіонерів.

Організатори акції — Федерація профспілок України, обласна організація Соціал-демократичної партії та ветеранські організації Сум. Учасники акції, обійшовши коло з гаслом «Роботу, зарплату, гідне життя!», повернулися на площу Незалежності, де вручили заступнику голови ОДА Вадиму Акпєрову свої вимоги: підняти прожитковий мінімум до розрахункового, а це більше 5 тисяч.

З 1 січня 2019 року підняти мінімальну заробітну плату до 7 тисяч та підвищити пенсії до рівня фактичного прожиткового мінімуму. Не допустити підвищення цін на газ, надати субвенції на розвиток освіти та медицини, погасити заборгованості на підприємствах-боржниках і не допустити цього в подальшому. Заборонити підвищувати вартість проїзду в міському транспорті, сприяти розвитку ПАТ «Сумське НВО» та Шосткинського казенного заводу «Зірка».

Вадим Акпєров зазначив, що думка обласної влади збігається з думкою мітингувальників і погодився передати ці вимоги на розгляд Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. 

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: