У Сумах відбулася “Хода проти бідності”

Сьогодні на площі Незалежності відбулася попереджувальна піша “Хода проти бідності”. Сумчани мітингували проти порушення центральною владою прав людини праці та пенсіонерів.

Організатори акції – Федерація профспілок України, обласна організація Соціал-демократичної партії та ветеранські організації Сум. Учасники акції, обійшовши коло з гаслом “Роботу, зарплату, гідне життя!”, повернулися на площу Незалежності, де вручили заступнику голови ОДА Вадиму Акпєрову свої вимоги: підняти прожитковий мінімум до розрахункового, а це більше 5 тисяч.

З 1 січня 2019 року підняти мінімальну заробітну плату до 7 тисяч та підвищити пенсії до рівня фактичного прожиткового мінімуму. Не допустити підвищення цін на газ, надати субвенції на розвиток освіти та медицини, погасити заборгованості на підприємствах-боржниках і не допустити цього в подальшому. Заборонити підвищувати вартість проїзду в міському транспорті, сприяти розвитку ПАТ “Сумське НВО” та Шосткинського казенного заводу “Зірка”.

Вадим Акпєров зазначив, що думка обласної влади збігається з думкою мітингувальників і погодився передати ці вимоги на розгляд Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. 

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: