У Сумах відкрився «Слобожанський міст-2018» та «Sumy Invest Bridge»

Сьогодні, 22 травня, представники зарубіжних та міжнародних бізнес-кіл, товаровиробників,громадськості зберуться у Сумській ТПП на відкриття XV виставки міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2018» та Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge»

Голова облдержадміністрації Микола Клочко презентує учасникам форуму економічний та інвестиційний потенціал Сумської області.

До обговорення питань виходу місцевих товаровиробників на світові ринки та залучення інвестицій в область запрошені, зокрема, аналітик Групи фінансування та розвитку малого і середнього бізнесу ЄБРР Тимур Халілов і Перший Секретар відділу торгівлі та економіки Представництва ЄС в Україні Жослін Гітон.

Цікавими для бізнесменів обіцяють бути виступи консультанта Офісу з просування експорту Анни Міленіної, віце-президента ТПП України – Директора дирекції з питань зовнішньоекономічної діяльності Сергія Свистіля, аналітика з економічних питань Посольства ОАЕ в Україні ВікторіЇ Разматуліної.

Інші спікери розкажуть, як підприємцям Сумщини розширити свої кордони і вийти на ринки Африки, Азії, Перської затоки та інших країн.

Очікують до участі у бізнес-форумі й послів іноземних держав.

Джерело: sm.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: