У Сумах відкрили новий колабораційний магазин «М’ясомаркет-М’ясорубка»

Це вже четверта крамниця у місті Суми. Маркет відкрився за адресою: вул. Ковпака, 59/4. Як пройшов їхній перший робочий день, читайте далі.

Біля торговельного комплексу зібрались зацікавлені люди. Все тому, що вчора, 27-го листопада, відбулось відкриття нового «М’ясомаркету-М’ясорубки» в Сумах. Перед входом кожному відвідувачу нагадували про масковий режим та соціальну дистанцію, працівники ж доповнили свою уніформу фірмовими масками та чорними рукавичками.

Зібралася невелика черга, майбутні клієнти терпляче чекають, щоб увійти. 

«Ми вперше завітали до магазину. Чули, що тут якісна продукція, тому й вирішили зайти», — розповідає жіночка з черги.

Тим часом м’ясні сомельє допомагають гостям обрати продукти, підказують, що можна приготувати з тим чи іншим видом м’яса.

«Ми пропонуємо людям найякіснішу продукцію. Крім того, підлаштовуємося під кожного покупця, тобто намагаємось відповісти на всі його запитання, дати пораду та поділитися рецептом, аби він вийшов з магазину задоволеним», — розповідає м’ясний сомельє Вікторія.

Усі відвідувачі мали можливість отримати подарунки в день відкриття: сендвіч від «Бащинського» разом з Pepsi, екосумку, а для наймолодших гостей організатори підготували альбоми з наклейками «Веселі курчата».

Покупці виходили щасливими й усміхненими. Більшість з них були приємно вражені великим асортиментом продуктів та якістю обслуговування.

«Крамниця сподобалася. Дівчатка-сомельє ввічливі, асортимент ви можете побачити на власні очі. Все гарно. Будемо обов’язково приходити, бо живемо поруч», — ділиться першими враженнями пані Валентина.

А ті, хто були у інших магазинах бренду раніше, говорять, що крамниця «тримає марку».

«Ми завжди тут закуповуємося, маємо знижку. Сервіс також хороший, тому й надалі будемо сюди ходити», — розповідає подружня пара.

«М’ясомаркет-М’ясорубка», який відносно недавно з’явився у Сумах, поступово завойовує серця містян. 

Дмитро Морозов, представник компанії МХП (МХП разом з партнерами-франчайзі відкривають «М’ясомаркети» в країні – ред.) розповідає про позитивну динаміку мережі.

«Магазини цілком виправдовують наші очікування. Ми постійно отримуємо зворотний зв’язок від покупців. На кожний відгук звертаємо увагу, намагаємося покращувати крамниці відповідно до вимог відвідувачів, — говорить Дмитро Морозов. — Зараз ми активно обговорюємо цілі на 2021 рік разом з партнерами-франчайзі. Маємо в планах 20 продуктових майданчиків як у Сумах, так і у всій області. Одразу всіх карт не відкриватимемо».

Ви можете відвідати «М’ясомаркет-М‘ясорубку» у Сумах за адресами:

– вул. Петропавлівська, 76;

– вул. Героїв Крут, 60/4;

– пр. М. Лушпи, 39А;

– вул. Ковпака 59/4.

Поділитися в соціальних мережах: