У Сумах відзначили День Соборності України

Щороку, 22 січня, в Україні відзначають день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році – День Соборності України.

У Сумах відсвяткували 102 річницю Дня Соборності України покладанням квітів до могил Героїв загиблих в зоні проведення АТО та пам’ятника Тарасу Шевченку. Участь у заходах узяли  керівники області та міста, депутати обласної ради, військові, громадськість.

“Соборність – це не лише спільна територія. Це велика міцна родина всіх громадян України. І сьогодні наші герої воюють на Сході не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю. Варто нагадати, що українці завжди з честю проходили через складні випробування. Я вірю, що і цей важкий період в житті нашої країни також буде подолано. Головне – не розривати країну, а бути її патріотами. Головне – продовжувати змінювати країну на краще. У цьому полягає успіх розвиненої держави”, – наголосив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Поділитися в соціальних мережах: