У Сумах вшанували пам’ять наймолодшого кіборга Сергія Табали

«Шкода, що за Україну я можу померти тільки один раз», «Хто, якщо не ми, коли, якщо не зараз», – ці слова належать навіки вісімнадцятирічному Сергію Табалі. Наймолодший кіборг з позивним «Сєвєр» служив у складі 5-го окремого батальйону добровольчого корпусу «Правий сектор» і загинув під час оборони Донецького аеропорту. Захищати країну він прагнув ще під час «Євромайдану».

Сьогодні, щоб згадати героя та вшанувати його подвиг, багато людей – рідні Сергія, побратими, духовенство, представники міської влади, пересічні сумчани, – зібралися біля його могили на Алеї Героїв.

Побратими пам’ятають його активним життєрадісним хлопцем, котрий мріяв про вільну та незалежну Україну. Коли Сергій поїхав на Схід, постійно підтримували зв’язок. Востаннє вони розмовляли за кілька днів до загибелі кіборга.

«Я йому кажу: Сєвєр, поїхали додому, ти після поранення, трішки відпочинеш, рідних побачиш, друзів, побратимів, на що він відповів: скоро у мене ротація, я сам приїду додому. Не переймайся, все нормально», – згадує Олександр Кукса, побратим.

Сергій Табала – почесний громадянин міста Суми, Герой України, нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Поділитися в соціальних мережах: