У Сумах вирішували долю Ярослава

Сьогодні, 11 лютого, на засіданні виконкому Сумської міськради розглядали дві петиції, які стосувалися колишнього пам’ятника Ярославу Мудрому, який вже три тижні, як став декоративною скульптурою, повідомляє Данкор. Перша – про розгляд петиції про демонтаж пам’ятника, друга – про захист пам’ятника.

Першу представляв автор петиції, колишній головний архітектор Сум Сергій Вінтоняк, який практично повторив свою петицію, а крім того, додав, що не розуміє, як можна порушити всі існуючі закони при установці пам’ятника князю, який був законником і зробив перший звід законів Київської Русі. Також він не розуміє, як можна ставити декоративну скульптуру Ярославу Мудрому.

У підсумку за знесення не проголосував ніхто, всі утрималися, друга редакція – не підтримувати петицію – підтримали всього п’ятеро, інші утрималися.

Друга петиція – про захист пам’ятника, яку підписали практично всі чиновники міськради, також не була підтримана. Всього 5 голосів “за” – ті ж, хто не підтримав петицію Сергія Вінтоняка.

Поділитися в соціальних мережах: