У Сумах завтра розпочнуть рахувати пасажирів

У суботу, 12 травня, фахівці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету розпочинають обстеження пасажиропотоку на міських маршрутах.

Обстеження здійснюватиметься упродовж 10 днів. Проводитимуть його 10 обліковців. Працюватимуть у різний час доби на різних маршрутах приватного та комунального транспорту. Про своє пересування не сповіщатимуть ані замовника, ані перевізників.

«Наше завдання – зібрати інформацію щодо кількості перевезених пасажирів і передати її замовнику, який надалі її використовуватиме, Методика полягає у визначенні кількості перевезених пасажирів по кожному окремому маршруту в розрізі пільгових і платних категорій», – повідомив асистент кафедри транспортних систем і логістики Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Віталій Чижик .

Нагадаємо, надавача послуг із обстеження пасажиропотоку на міських маршрутах визначили в результаті тендеру, проведеного у квітні в системі електронних закупівель ProZorro. Вартість робіт становить 199,8 тис. гривень.

Поділитися в соціальних мережах: