У Сумах збільшилась кількість скарг на на порушення ПДР водіями маршруток

Фото Патрульна поліція Сум.

26 січня, на базі Управління патрульної поліції в місті Суми, відбулася зустріч керівництва патрульної поліції, Укртрансбезпеки Сумської області, міської ради з представниками підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення.

Начальник управління патрульної поліції Сум Андріан Горбачевський наголосив на важливості дотримання правил дорожнього руху під час здійснення перевезень.

«За період роботи патрульної поліції на теренах міста інспектори зафіксували близько 150 фактів порушення вимог ПДР водіями маршрутних транспортних засобів. Найбільше розповсюджені – це керування технічно-несправними автомобілями, порушення правил проїзду перехресть, дорожніх знаків, зупинки, вчинення ДТП, також зафіксований факт керування маршруткою у стані алкогольного сп’яніння. Це дуже сумно, адже порушення ПДР передує автопригодам, а в руках водія знаходиться життя його пасажирів», — наголосив очільник патрульної поліції.

«Останнім часом значно збільшилась і кількість скарг як на лінію 102, так і до самих патрульних від мешканців та гостів міста на порушення ПДР водіями маршрутних транспортних засобів. За всіма такими фактами ми будемо реагувати принципово – виявляти водія-порушника та притягувати його до адміністративної відповідальності!», — повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Управління Олексій Калюжний.

У результаті зустрічі присутні домовились спільними зусиллями покращувати безпеку пасажирських перевезень на території обласного центру.

Також, визначили проведення патрульною поліцією та працівниками Укртрансбезпеки спільних рейдів по профілактиці порушень ПДР водіями маршрутних транспортних засобів задля зниження рівня автопригод на пасажирському транспорті.

Джерело: Патрульна поліція Сум

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: