У Сумах збирають компромати на поліцейських

З огляду на те, що в обласному центрі незабаром починається процес атестації працівників поліції, містян просять надавати інформацію про неправомірну поведінку будь-якого співробітника Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Зробити це можна, заповнивши відповідну форму.

У ГУНП у Сумській області інформують, що всі відомості, зібрані у цьому опитуванні, будуть передані для розгляду атестаційним комісіям у повному обсязі. Останні мають забезпечити якісний процес атестації. Для цього члени атестаційної комісії будуть приділяти велику увагу професійним та особистісним якостям кожного працівника.

При перевірці кандидатів враховуватимуть ряд вимог: мотивація; здатність до діалогу; бажання зробити свій внесок у процес реформування правоохоронних органів України; знання в галузі правоохоронної діяльності/юриспруденції; знання Наказу № 1445/27890 Про затвердження Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських; аналітичні здібності та логічне мислення; поміркованість та політична незаангажованість; об’єктивність та неупередженість у прийнятті рішень; готовність до роботи в режимі ненормованого робочого часу; бажаний досвід роботи в правозахисній сфері/журналістиці/сфері управління персоналом. Перевагою також буде досвід проведення співбесід.

Поділитися в соціальних мережах: