У Сумах згадали про логотип міста

15

Незважаючи на сумний досвід, у Сумах знов спробують розробити логотип.

Питання підняв мер під час апаратної наради в мерії.

«Я розумію, що були тапки і щось ще — не дуже вдалий досвід. Але в інших містах логотипи активно використовують, розміщують на пам’ятних дошках, пам’ятниках, в різних місцях. Користуються логотипами в документації. Люди своїм електронним голосуванням домоглися, що ми скасували логотип, що переміг у конкурсі, та перейшли до розробки нового. Але чомусь ця робота зупинилася», — наголосив Олександр Лисенко.

За словами директора Агенції промоції «Суми» Людмили Фесенко, спочатку потрібно визначитися з умовами для розробки такого логотипу і в цілому – із позиціонуванням міста.

На це міський голова заявив, що влада вже більше півроку працює над стратегією розвитку Сум. Він порадив представникам Агенції промоції теж включитися в цю роботу і починати думати і над умовами для розробки логотипу.

Нагадаємо, у 2016 році в конкурсі переміг логотип конкурсанта з Івано-Франківська. Логотип представляв собою квітку, три пелюстки якого асоціюються з гербом Сум — трьома сумками (які в народі відразу стали називати лаптями). Пізніше міська рада скасувала результати конкурсу, оскільки сумчани були категорично проти такого логотипу.

Поділитися в соціальних мережах: