У Сумах жінка на “Лексусі” прокляла всю поліцію разом

Сумські патрульні оприлюднили відео, на якому жінка за кермом автомобіля Lexus емоційно проклинає поліцейських.

Зупинили її за порушення ПДР – відсутність передбаченого конструкцією транспортного засобу лівого дзеркала заднього виду (п. 31.4.7 ПДР).

Замість того, аби ознайомитися з вчиненим правопорушенням, жінка одразу почала проклинати не лише сумського патрульного, а й всіх поліцейських, які забезпечують безпеку дорожнього руху на вулицях та дорогах країни, після чого знову сіла до свого авто.

«Виписуй протокол – я поспішаю. І щоб він тобі на ліки пішов, та й всім твоїм поліцейським», – продовжує громадянка.

Під час розгляду адміністративного провадження жінка подала клопотання про перенесення розгляду справи, на яке наступного дня не з’явилася. Відповідно до законодавства матеріали розглянули без неї, а постанову вже направили за адресою її мешкання.

«Як тебе звати?… – Олександр. Будь ти проклятий. Будьте прокляті всі поліцейські, котрі здирають з людей штрафи. Тричі прокляті. Записуй та передай це всім, а тепер пиши протокол» – це слова водійки автомобіля Lexus.

Натомість поліцейські звернулися до громадянки через соцмережі:

“До речі, автоледі, сподіваємося, Ви побачите це відео. Ваше прохання ми виконали – подивилися всім управлінням. А Вам радимо дотримуватися ПДР, тоді Вас не лише не зупинятимуть патрульні, а й таким чином Ви знизите аварійність на автодорогах”.

 

Поділитися в соціальних мережах: