У Сумській міськраді розповіли, як виглядатиме Театральна площа

На брифінгу міський голова Олександр Лисенко і начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов розповіли і навіть показали проєкт реконструкції Театральної площі. У планах – озеленення території та будівництво величного динамічного фонтану.

Відновлювальні роботи на Театральній площі запланували ще торік, але довгий час урядовці тримали в таємниці вигляд улюбленого місця сумчан. Сьогодні, 5 серпня, під час брифінгу Олександр Лисенко та Володимир Шилов показали, який вигляд матиме площа.

Реконструкції зазнає вся площа: від Альтанки до вул. Гагаріна та обабіч будівлі обласного академічного театру ім. Щепкіна. На площі обладнають три динамічні фонтани з різнокольоровим підсвічуванням. У планах з часом зробити ще й музичне оформлення, яке працюватиме в певні години. Роботу водограїв забезпечуватимуть 35 насосів.

У зелених зонах, площа яких становитиме майже 1 га, постелять рулонні газони та налаштують автоматичний полив. Щодо існуючих зелених насаджень, їх максимально залишать, видаливши лише ті, що під час обстеження були визнані аварійними та становлять небезпеку.

Ліхтарі будуть у тому ж стилі, що й уздовж площі на доріжці, яку зробили три роки тому, єдине, матимуть не одну, а дві «пелюстки».

Пішохідні зони замостять плиткою місцевого виробника, з яким вже домовились за знижку. Загальна вартість проєкту становить понад 30 млн гривень. Наразі з бюджету Сумської міської ОТГ виділено близько 19 млн гривень. У поточному році планують зробити фонтани та територію від Альтанки до театру.

 

Поділитися в соціальних мережах: