У сумській багатоповерхівці тече зелена вода

Сумчани, що мешкають на вулиці Герасима Кондратьєва, 191, скаржаться на зелену воду в кранах своїх помешкань. Така вода вже кілька тижнів непокоїть мешканців багатоповерхівки.

Жителі бояться не те що готувати з такою водою їжу, а й купатися в ній. Адже не знають, чому вода такого кольору. Хоча деяким мешканцям все ж розповіли – вода є хімічно очищеною для подачі теплоносія.

«Це небезпечно, ми ж не розуміємо, що це за вода: технічна, не технічна. Навіть фільтри, які очищують воду,  не можуть з цим впоратися. А якщо діти в кого малі?  А ми ж за неї платимо, як за чисту», – говорить сумчанка Оксана.

Аби вберегти своє здоров’я, мешканці купують воду чи привозять її з інших мікрорайонів, якщо більш-менш безбарвна – відстоюють.

Що сталося з кольором води і як планують вирішити цю проблему, розповів головний інженер КП «Сумитеплоенергоцентраль» Геннадій Фролов.

«Бойлер, який там підігріває воду, старий, тому прийняли рішення зробити його капітальний ремонт. У  титульний список для капітального ремонту цього року він був внесений. А те, що пішла зелена вода, означає,  що якась трубка в бойлері пробилася, і теплоносій пішов у воду. Наразі плануємо  замінити деякі трубки, аби дочекатися капітального ремонту й заміни бойлера», – повідомив  Геннадій Фролов.

Віктор Павленко, заступник директора департаменту інфраструктури Сумської міськради, запевнив, що наразі шукають підрядну організацію, яка виконає ремонтні роботи. Тому найближчим часом укладуть договір і до кінця року роботи завершать.

Також сьогодні вранці працівники  міської санітарно-епідеміологічної станція взяли зразки води на перевірку. Поки що результати невідомі.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: