У сумській школі №3 обрали нового директора

26

Сумську спеціалізовану школу № 3 із 30 серпня очолює Ірина Герман, яка стала переможницею конкурсу на зайняття вакантної посади директора цього навчального закладу, повідомляє сайт міськради.

22 серпня відбулося засідання конкурсної комісії. Члени комісії розглянули кандидатури трьох освітян: Лариса Мягких — заступник директора одного з НВК Київської області, Людмила Пімоненко — працювала заступником директора з виховної роботи школи № 3 та до цього часу виконувала обов’язки керівника, та Ірина Герман — працювала вчителем початкових класів, останній рік була заступником директора школи № 15.

Присутні ознайомилися з інформаційними матеріалами кандидатів та з їхніми презентаціями плану розвитку навчального закладу.

За підсумками конкурсного випробування комісія рекомендувала кандидатуру Ірини Герман. Таке рішення підтвердила і атестаційна комісія при управлінні освіти і науки.

З новим директором укладуть контракт терміном на 1 рік.

Довідка: Ірина Герман педагог з багаторічним стажем — понад 20 років працювала у школі, до призначення перебувала на посаді заступника директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15.

Поділитися в соціальних мережах: