У сумському дитсадку збирали кошти на лікування маленького Єгора Дворніченка

Вчора у дитячому садочку № 14 «Золотий півник» відбувся благодійний ярмарок, на якому збирали кошти на лікування маленького сумчанина Єгора Дворніченка.

Місяць тому в родині Дворніченків сталася біда, хлопчику, якому всього 1 рік і 11 місяців, діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Вже місяць хлопчик проходить курс хіміотерапії та гормональної терапії. Маленький Єгор відчайдушно опирається своїй хворобі, він веселий, життєрадісний,  допитливий.

«Біленьке, блакитнооке сонечко»,  – говорить його двоюрідна сестра Марина Поляк.

Тож дирекція і батьки вихованців дитсадка №14, який відвідують і брати Єгора, вирішили хоч трішки допомогти та зібрати гроші на лікування. Батьки продавали всім охочим фрукти, желейні десерти, домашню випічку, мед, чіпси з сухофруктів, соки, цукерки  та іграшки.  Більшість з цього – зроблено вдома.

«Вже третій рік поспіль ми восени проводимо благодійні акції. У цьому році цей ярмарок ми проводимо,  аби зібрати кошти й допомогти в лікуванні онкології Єгору Дворніченку. Місяць тому сталася величезна біда в його родині  і вони звернулися за допомогою саме в наш дитячий садочок, тому що братики Єгора відвідують наш дитячий заклад. Тому протягом двох тижнів ми працювали з батьками та громадськістю, щоб хоча б  морально підтримати родину та зібрати трохи коштів на лікування», — говорить  Наталія Якименко, завідувач дошкільного навчального закладу №14.

А щоб не нудьгували дітлахи, які прийшли підтримати Єгора, їх розважали аніматори творчої майстерні «Артіль Міф».

За словами сестри хлопчика, на місяць для  лікування дитини потрібно більше 30 тисяч гривень, та провести таких потрібно в рази більше. Шансів стати повністю здоровим малюком у Єгора багато – 80%, але ж все залежить від фінансів. Лікарі говорять, що на боротьбу з хворобою потрібно мінімум два роки.

Якщо Ви — людина з великим чуйним серцем, і Вам не байдужа доля маленького хлопчика, будь ласка, надсилайте кошти на картку мами хлопчика Алли Дворніченко.

Карта Приватбанку: 5168 7573 6701 4489 (Дворніченко Алла Вікторівна)

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: