У Сумської митниці нове керівництво

У Головному управлінні ДФС у Сумській області призначено начальника та заступника, повідомляє прес-служба відомства.

Начальником ГУ ДФС у Сумській області з 12 травня відповідно до наказу ДФС України №1101-о призначений Олексій Мазуренко, який з листопада 2015 року виконував обов’язки на цій посаді.

47

Нагадаємо, що Олексій Володимирович Мазуренко народився у 1970 році в м. Хабаровськ. Закінчив Сумський державний аграрний університет за кваліфікацією облік і аудит. В податкових органах працює з 2000 року. Пройшов шлях в апараті ДПА в Сумській області від старшого державного податкового інспектора до заступника начальника управління. З 2005 року очолював Роменську міжрайонну державну податкову інспекцію. Потім ДПІ у м. Суми та Шосткинську ОДПІ. В листопаді 2014 року призначений на посаду першого заступника начальника ГУ ДФС у Сумській області.

Наказом ДФС України від 12 травня 2017 року №1102-о заступником начальника ГУ ДФС у Сумській області призначено Юрія Мельника.

Юрій Мельник народився у Сумах у 1974 році. Закінчив Сумський сільськогосподарський інститут, Український державний університет харчових технологій та Сумський національний аграрний університет. Юрій Володимирович з 1994 року працював у комерційних структурах, у 2005 році був заступником голови Роменської райдержадміністрації. З 2005 по 2008 рік перебував на посаді заступника директора з комерційних питань ДП «Сумиспирт». В податкових органах Юрій Володимирович працює з 2008 року, перебував на керівних посадах у Конотопській ОДПІ, Сумській міжрайонній ДПІ. Останнє місце роботи– начальник Державної податкової інспекції у м. Сумах.

Олексій Мазуренко та Юрій Мельник призначені на посади як переможці конкурсу, що проходив у ДФС України.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: