У Тростянці розшукують зниклого чоловіка

Тростянецьким відділенням поліції розшукується Тараненко Володимир Степанович, 71-річний уродженець та житель міста Тростянець. Чоловік 19 листопада пішов з дому у невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернувся. Через вади здоров‘я погано розмовляє. Документів, грошей та мобільного телефону при собі не мав.

На вигляд чоловіку 70-75 років, худорлявої статури, згорблений, зростом близько 182 см, обличчя овальне, волосся коротке сиве, має лобне облисіння, очі сірі, брови дугоподібні, ніс прямий, губи тонкі, підборіддя виступаюче. Зуби майже всі відсутні.
Особливі прикмети: з правої сторони голови є жировик, на лівій стороні грудей – шрам від опіку, при собі мав катетер «Фолея».
Був одягнутий у куртку темно-синього кольору довжиною до середини стегна на ґудзиках, з написом на спині «Промгаз» білого кольору; шапку в’язану чорного кольору; кофту гірчичного кольору; футболку синього кольору з ґудзиками в районі комірця; штани спортивні синього кольору. На ногах мав чорні шкарпетки та ґумові чорні калоші.
Працівники поліції звертаються до громадян з проханням не залишатися байдужими і просто озирнутися навколо: можливо, хворий чоловік перебуває десь поруч вас, і йому потрібна допомога. Якщо ви маєте інформацію, що допоможе встановити місцеперебування літнього чоловіка, прохання повідомити про це за телефоном Тростянецького відділення поліції: (05458) 5-15-02, тел. моб. 050-307-97-92, 066-504-44-29, або 102».

 

Поділитися в соціальних мережах: