У Тростянці утеплюють міську лікарню

Швидкими темпами йде утеплення будівлі стаціонарного корпусу Тростянецької міської лікарні. На першому етапі робіт будівельники здійснили утеплення цоколю, провели гідроізоляцію фундаменту, щоб будівля тримала тепло. Робота виконується якісно, відповідно до графіку, будівельники обіцяють впоратися до 1 листопада.
Одночасно з виконанням робіт по утепленню стін проводиться й заміна старих дерев’яних вікон на сучасні енергоефективні пластикові склопакети. Слід зазначити, що під час проведення капітальних ремонтів приміщень терапевтичного (з неврологічними ліжками) та акушерсько-гінекологічного відділень всі старі вікна також були замінені на енергозберігаючі.
“По всій будівлі утеплені будуть і стіни, і горище, встановлено два теплових вузли, які в період опалювального сезону регулюватимуть теплоподачу, – говорить Анатолій Плахтиря, генеральний директор КНП «Тростянецька міська лікарня». – Тож зовсім скоро будівля з силікатної цегли, в якій десятиліттями руйнувалися структура та шви, з’являлися тріщини, перетвориться на привабливу, сучасну та значно теплішу! Набагато комфортніше буде в холодну пору року як пацієнтам, такі медичним працівникам”.
Важливо, що утеплення будівлі дасть можливість заощаджувати на опаленні щороку значну суму коштів – до 1,5 млн гривень. Зекономлені кошти дозволять швидко повернути 3-відсотковий кредит, який надала громаді міжнародна фінансова корпорація «NEFCO» на 5 років. Далі кошти будуть спрямовуватися на потреби лікарні та її працівників.

Поділитися в соціальних мережах: