У Тростянецькій ОТГ на березі Ворскли облаштують кемпінгове містечко

Тростянецька об’єднана територіальна громада на Сумщині береться за втілення масштабного проєкту зі створення нового зеленого туристичного об’єкта.

Про це повідомив очільник громади Юрій Бова, деталізувавши, що мова йде про одну з прибережних територій біля Ворскли в районі села Кам’янка, яке ввійшло до складу громади і має величезний потенціал в якості об’єкта зеленого туризму.

Місцина напрочуд мальовнича, наповнена озоном і світлом, тож саме тут можна і потрібно звести кемпінгове містечко, що слугуватиме для відпочинку не тільки місцевих жителів, а й гостей із Сум, Харкова, Полтави. Тут будуть зведені будиночки для проживання, різноманітні побутові та соціально-культурні об’єкти, зокрема, кінотеатр під зоряним небом. За бажанням можна буде взяти напрокат байдарки, катамарани і навіть велосипеди для прогулянок сосновим лісом.

Для освітлення території планується спорудження сонячної міністанції. Для місцевих селян будуть створені близько 30 робочих місць — тут знадобляться адміністратори, кухарі, охоронники, прибиральники, екскурсоводи, повідомляє Урядовий кур’єр.

Поділитися в соціальних мережах: