У випадку агресії з боку Росії Сумщину буде кому захистити

Сьогодні на базі медіа-платформи “Вільна” говорили про те, як Сумщина вже другий тиждень живе в умовах воєнного стану.

За словами Віталія Тимошенка, начальника управління з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ОДА, ситуація в Сумській області стабільна. Її щоденно моніторить Рада оборони.

“Для організації безпеки в регіоні встановили 20 блокпостів, і планують ще 10. 90 осіб з інших регіонів України працюють на Сумщині задля посилення безпеки та охорони області. Регіон забезпечений необхідними продуктами та товарами. Єдине, що всі правоохоронні органи та військовослужбовці працюють в посиленому режимі несення служби, і в них немає вихідних та відпусток у воєнний час”, – говорить Віталій Тимошенко.

Також резервісти Сумщини вирушили на навчальні збори до Чернігівської, Львівської та Полтавської областейі. Поновлений призов офіцерів запасу на строкову службу.

“По мобілізації ми лише уточнили плани. І поки явної агресії немає, то підстав для проведення мобілізації немає”, – повідомив Яків Вензик, начальник Сумського обласного військового комісаріату.

Відповідно до рішення Ради оборони, у прикордонних областях заборонено полювання. Та зі спеціальними мисливськими картками можна полювати в тих районах, які не межують з кордоном РФ.

У випадку ж агресії з боку Росії Сумщину буде кому захистити, запевнив заступник командира 27-ї бригади, підполковник Дмитро Горб: “Ми готові до викликів та загроз. Весь військовий склад бригади відкликали з відпусток. І повірте, ми вміємо воювати. Адже ми, починаючи з 2014 до середини 2017 року, не виводячи війська із зони АТО, воювали”, – говорить військовий.

Наприкінці зустрічі спікери подякували кожному, хто допомогав і допомагає українській армії, та привітали захисників України, військовослужбовців, ветеранів, сім’ї військових, волонтерів, громадські організації з Днем Збройних Сил України.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: