Учасникам АТО забезпечується пільговий проїзд за наявності довідки

Для отримання довідки, що забезпечує право на пільговий проїзд, необхідний підтверджуючий документ про участь в АТО.

На цьому наголосила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Сумській області.

«Відповідно до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки особам, які брали участь в антитерористичній операції у складі добровольчих формувань, видається довідка затвердженого зразка. Такий документ забезпечує учаснику АТО право на пільговий проїзд», – зазначила Людмила Мусіяка.

За її словами, із 2016 року вищевказані довідки отримали 12 добровольців. Однак, обов’язковою умовою при формуванні справи пільговика та отриманні довідки є наявність підтверджуючого документу про участь бійця в АТО в певний період, у певних населених пунктах.

«Усі організації, які подають клопотання для видачі такої довідки добровольцям, мають формувати повний пакет необхідних документів», –підкреслила посадовець.

Слід нагадати, що розгляд клопотань організацій на видачу довідок добровольцям на пільговий проїзд здійснює Координаційна рада.

Джерело: regionews.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: