«Укрнафта» відновлює газопостачання у Роменському районі

12

Газопостачання на Роменщині має відновитися найближчим часом.

Про це повідомив журналістам голова облдержадміністрації Микола Клочко.

За його словами, ПАТ «Укрнафта» ще місяць тому отримало від Держгеонадра відповідні спецдозволи на надрокористування, які були продовжені на 20 років. Проте для початку видобутку вуглеводнів підприємству ще необхідно отримати Акти про надання гірничих відводів на відповідні родовища від Держпраці України.

«Через те, що «Укрнафта» та Держгеонадра не змогли скоординувати свої дії («Укрнафта» надала не зовсім правильні документи Держпраці, а Держгеонадра зробила помилки у спецдозволах, на наш погляд, суто технічні), було втрачено певний час», — зазначив губернатор.

За словами Миколи Клочка, він особисто разом зі своїми заступниками та керівниками постраждалих районів кілька днів були в Києві, щоб вирішити це питання.Були невідкладно виправлені помилки, а Держпраці України буквально день у день видали ці акти про надання гірничих відводів».

Уже на сьогодні Держпраці України погоджено матеріали по Анастасівському, Південно-Панасівському та Артюхівському родовищах.

«Наразі ПАТ «Укрнафта» планово проводить роботи з підготовки свердловин до відновлення видобутку вуглеводнів та відновлення послуг із газопостачання. І, як мені повідомляє ПАТ «Укрнафта», найближчим часом газ таки увімкнуть для населення», – сказав очільник області.

Нагадаємо, влітку, відразу у кількох селах Липоводолинського району Сумської області, а згодом і Роменщини було припинене газопостачання, через відсутність спецдозволів. Згодом, жителі сіл Роменщини, взявши у руки плакати, організували безперервну пішохідну ходу через дорогу поблизу села Гаврилівка. Наразі без газу сидять 627 домоволодінь, а саме села Погожа Криниця, Заруддя, Малі Бубни, Бацмани, Гришине та Локня Роменського району, а також села Столярове та Яловий Окіп Липоводолинського району.

Поділитися в соціальних мережах: