Умовну «пожежу» гасили сьогодні в «Києві»

Наразі в Сумах тривають перевірки торгово-розважальних закладів міста. Дійшла черга і до універмагу «Київ». Сьогодні вже другий день інспекції, і, за легендою, в універмазі сталася пожежа: загоряння площею 300 м? на 5-му поверсі. Відпрацьовувалися дії рятувальників і персоналу в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Рух вулицею Кооперативною перекрили. На місце умовної трагедії прибули рятувальники, медики, правоохоронці, а також працівники газової служби.

Головна проблема, з якою зіткнулися рятувальники, — неможливість дістатися до верхніх поверхів будівлі. Універмаг побудований так, що з усіх боків пожежній техніці заважають кіоски, прибудовані вже пізніше. За словами рятувальників, з жодного боку до верхнього поверху, де й відбувалася імітація пожежі, сходи не дістають до покрівлі. До того ж незадовільно спрацювала система пожежного оповіщення, і навіть не на всіх поверхах люди зрозуміли, що саме сталося, і що потрібно терміново евакуюватися.

Варто відзначити, що вчора, коли розпочалася перевірка цього торгового закладу, адміністрація заперечувала проти присутності представників преси.к5 к4 к3 к2 к1

Поділитися в соціальних мережах: