В дитячому парку «Казка» висадять сакури

1

Висадити японські вишні збираються завтра, 20 жовтня.

За словами мера, висадити планують 15 екзотичних дерев, які адаптовані до сумського клімату.

«Фахівці КП «Зеленбуд» проконсультувалися з представниками СНАУ та прийшли до висновку, що найбільш підходяще місце для них — все-таки не в сквері на вул. Героїв Сталінграда, а в парку «Казка», — розповів Олександр Лисенко.

Посла Японії поки не запрошували. Мер говорить, що гостя можна буде запросити, наприклад, на відкриття скверу дружби між Сумами та Японією. Можливо, пізніше, в тому ж парку «Казка» можна буде виділити територію, встановити японську альтанку та висадити 50 сакур.

При цьому ініціаторів, які зібрали підписи під петицією про висадку сакур, на висадку саджанців не покликали.

«Сьогодні від нас приховують час проведення висадки сакури, ініційованої нами, наданої комерційною компанією, на умовах обов’язкової участі у висадці представників посольства Японії», — написав автор петиції Володимир Дворниченко в Facebook.

Пізніше на сайті мерії з’явився анонс заходу. Висадку планують на 9-ту годину ранку біля кафе в дитячому парку.

Нагадаємо, у відповіді на петицію чиновники зазначили, що висадження до 25 декоративних дерев пропонується провести в верхній терасі скверу «Покровський» (в районі пам’ятника Цукру), у сквері Харитоненка (в районі Альтанки), у сквері «Театральний» (в районі пам’ятника Щепкіну), у сквері «Садко» (в районі правих терас), у сквері Набережна р. Стрілки (район ресторану «МакДонльдз»).

Садженці придбали за рахунок компанії «Екостандарт» та планували віддати місту за умови приїзду посла Японії.

Поділитися в соціальних мережах: