В області триває конкурс на керівні посади до рибного патруля

Його проводить Держрибагентство в 15 управліннях рибоохорони, а саме, на посаду начальника та заступника начальника територіального управління у Сумській, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Рівненській,  Тернопільській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Подача документів для участі у конкурсі триває до 3 березня 2016 року. У Держрибагентстві чекають на чесних, вмотивованих, відповідальних громадян, кому не байдужа доля рибної галузі. Для цього необхідно заповнити онлайн анкету на офіційному сайті або роздрукувати її та подати разом з повним пакетом документів, який потрібно самостійно привезти в Держрибагентство за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців (вул. Артема), 45-А, каб. №3. Перелік необхідних документів — за посиланням.
Вимоги до кандидатів на посаду начальника та заступника начальника теруправлінь рибоохорони опубліковано на сайті відомства за лінком. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за телефоном: (044) 486 99 18 або (044) 226 24 05.

Поділитися в соціальних мережах: