В ОДА розповіли, скільки землі залишилося в області для учасників АТО

За словами першого заступника начальника Головного управління Держземагентства в Сумській області Валентини Пелих, сьогодні зібрана інформація про вільні земельні ділянки та оновлена базу даних на веб-сайті. Наразі резерв земель становить близько 4,5 тисяч гектар.

«Всю інформацію про земельні масиви, що зарезервовані для видачі учасникам АТО, зведено у Атлас. Бажаючі можуть ознайомитися із базою в розрізі сільських рад із зазначенням місця розташування та площ. У планах такожрозробити механізм, щоб оперативно вносилася інформація про землю, на яку вже видані дозвільні документи», – зауважила чиновниця.

Голова облдержадміністрації Микола Клочко зазначив, що потрібно посилити контроль за видачею земельних ділянок. «Під час виїзних особистих прийомів до мене часто звертаються учасники АТО та члени їх родин саме із земельних питань. На жаль, я бачу, що не скрізь посадовці ставляться до їхніх проблем з належною відповідальністю. Тому всі разом випрацюйте спільне бачення та алгоритм взаємодії з учасниками АТО та членами їх родин, аби владнати земельні питання», – зазначив очільник Сумщини.

Поділитися в соціальних мережах: