В Охтирці затримали зловмисника з наркотиками

У ході санкціонованого обшуку у чоловіка вилучили опій ацетильований, який він планував продати та отримати додаткову тисячу гривень.

До оперативників Охтирського відділу поліції надійшла інформація про одного з місцевих мешканців, який може збувати наркотичні речовини. Це вирішили перевірити та провели оперативні закупки, під час чого підозрюваний і був затриманий.

«Зловмисник збував опій ацетильований місцевим наркозалежним, — коментує Руслан Кладько, начальник Охтирського відділу поліції. – А в ході санкціонованого обшуку помешкання, яке він винаймав, був вилучений медичний шприц, заповнений опієм ацетильованим, посуд та інгредієнти для приготування наркотиків».

За висновками експертів, вилучені речовини є наркотичними та заборонені до обігу. Чоловіку оголосили підозру за ч.2 статті 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», яка передбачає покарання від п’яти до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поділитися в соціальних мережах: