В оселях сумчан має бути тепло

В.о. міського голови Володимир Войтенко під час щопонеділкової апаратної наради зосередив увагу теплопостачальних організацій на тому, що температурні режими у квартирах містян та закладах соціальної сфери потрібно витримувати до настання теплої погоди за вікном.

На цьому посадовець наголосив з огляду на те, що за прогнозами синоптиків цього тижня ще очікуються морози.

«Вночі цього тижня ще буде холодно. Тому, будь-ласка, подбайте про те, щоб температурні режими у помешканнях містян дотримувались, а в разі виникнення скарг вони вирішувались оперативно», – сказав Володимир Войтенко.

Заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня повідомила, що всі споживачі, яких обслуговує ТОВ «Сумитеплоенерго», наразі з теплом та гарячою водою. Проблеми, які виникають по окремих квартирах, фахівці теплопостачальної організації вирішують з виїздом на місця спільно з обслуговуючими організаціями та працівниками відділу «Служба 15-80».

Про те, що скарги від мешканців щодо незадовільного теплопостачання розглядаються негайно та комісійно, підтвердив і начальник відділу «Служба 15-80» Валерій Марюхна. За його словами, на кінець минулого тижня не вирішеними зашилась тільки ті звернення містян, які надійшли у четвер чи п’ятницю. Проте і вони будуть опрацьовані і вирішені сьогодні-завтра.

На території обслуговування котельні Північного промвузла теж працюють згідно з графіками, повідомив керівник Дирекції «Котельня Північного промвузла» Микола Жовтобрюх.

За словами начальника управління освіти і науки Антоніни Данильченко та головного спеціаліста відділу охорони здоров’я Наталії Кіпенко, проблем із дотриманням температурного режиму в освітніх та лікувальних закладах міста не виникало.

Джерело: smr.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: