В Сумах ремонтують дороги за новою технологією

Сьогодні на виїзному брифінгу разом з директором КП «Шляхрембуд» Олександром Вегерою, міським головою Олександром Лисенком та його заступником Володимиром Войтенком обговорили питання ремонту доріг в Сумах.

Наразі завершуються ремонтні роботи на вулицях Холодногірській, Роменській та 20 років Перемоги. Продовжують ремонт вулиць Супруна та Марко Вовчок.

На Холодногірській капітальний ремонт дороги, який розпочали місяць тому,  вже на фінішній прямій – укладений останній шар асфальту, зроблене облаштування бордюрного каменю, з’їзди та заїзди у двори, але поки що не відремонтовано тротуар. На ремонт цієї вулиці з міського бюджету виділено 7 млн. гривень.

Укладання доріг на Роменській та 20 років Перемоги відбувається за новою технологією – це щебнево-мастичний асфальтобетон. Вона «продовжить життя» доріг з 10 до 20 років.

Близько 2,5 кілометрів вулиці Роменської вже відремонтували. На це виділено близько 30 млн. гривень. Проте, ще потрібно зробити з’їзди та заїзди, а також тротуари. Ці роботи виконають до кінця поточного року.

На ремонт вулиці 20 років Перемоги виділено 10 млн. гривень субвенції. Вже зроблено виїзд з Сумської міської клінічної лікарні № 1. Також будуть зроблені тротуари з лівої сторони дороги по напрямку до лікарні, але по правій стороні тротуар поки що не робитимуть. Адже там можливе облаштування каналізаційної мережі.

«Я буду виїжджати на кожен об’єкт і буду слідкувати за виконанням ремонту», — зазначив Олександр Лисенко.

Володимир Войтенко говорить, що вже відремонтовано 15 вулиць міста, заплановано відремонтувати близько 60-70 м2  доріг до кінця року. А 2019 року розпочнуть ремонтувати Харківську, проспект Курський та Михайла Лушпи.

Галіна Корявко

 

 

Поділитися в соціальних мережах: