В Україні набирає обертів нова вбивча гра з завданнями для дітей

57

Правила гри «Червона сова» дуже нагадують сумнозвісних «Синіх китів».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив уповноважений президента України з питань прав дитини Микола Кулеба.

За словами Кулеби, спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Серед основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі.

«Після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей. А ще аудіо з «потойбічного світу», — додав правозахисник.

Він також розповів, що днями через цю гру ледь не загинула 14-річна дівчинка Лера з Києва, яка через декілька днів після зникнення знайшлась в іншому місті — Умані.  Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.

«За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра «Червона сова». Чекаємо підтвердження», — написав Кулеба.

Також він дав декілька порад батькам, як захистити своїх дітей та врятувати їх від смертельної гри.

«Батьки, звертайте увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі: відчуженість, втома, постійно хоче спати, сидить в мережі посеред ночі, з’являються порізи на руках. Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога!», — наголосив Микола Кулеба.

56

Поділитися в соціальних мережах: