В Україні почнуть виробляти інвертори для сонячних електростанцій

ТОВ «С-Інжиніринг» (Одеса) наприкінці лютого підписало ліцензійну угоду з компанією AEG Power Solutions, яка надасть йому виключне право виробляти сонячні інвертори за технологією AEG PS.

Як повідомляється на сайті «С-Інжиніринг», інвертори потужністю до 1000 кВА вироблятимуть на його одеському заводі під брендом SEMAG, створеним групою компаній «Метрополія» і групою компаній SE Group International.

Поки що інвертори, що є основним компонентом СЕС, в Україні не виробляють.

«Обладнання, вироблене в Україні за технологією компанії AEG PS, матиме достатню частку місцевого виробництва для отримання сертифіката У-1, що підтверджує українське походження товару», — зазначив директор із проектів сонячної енергетики ТОВ «С-Інжиніринг» Олександр Семенюг.

Віце-президент із розвитку бізнесу та нових ринків AEG Power Solutions Йорг Лідлофф, слова якого наведено в прес-релізі повідомив, що в майбутньому компанія має великі плани щодо розширення лінійки продукції, яка виготовляється за її технологією в Україні.

«Метрополія» надає повний цикл інжинірингових послуг в енергетиці. SE Group International на чолі з «С-Інжиніринг» виробляє електрощитове обладнання, сертифіковане за європейськими стандартами.

AEG Power Solutions — провідний світовий постачальник систем і рішень для систем електропостачання.

Джерело: interfax.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: